Lütfen bekleyin..
>


TRT spikerinden Ankara katliamına skandal yorum

14 Ekim 2015, 19:05

TRT'de sabah haberlerini sunan Selver Gözüaçık, Ankara Katliamı'yla ilgil izleyicilerden gelen bir mesajı okuduktan sonra "Oradan geçen masum insanlar da vardır. Kurunun yanında yaş da yanmasın diyor aynen katılıyorum" dedi.

Devletin resmi kanalı TRT’de sabah haberlerini sunan Selver Gözüaçık bu sabahki programında izleyicilerden Ankara Katliamı’yla ilgil gelen mesajları okudu. Mesajlardan birinde “Ölenleri aynı kefeye koyamazsınız. Oradan geçen masum insanlar da vardı belki. Kurunun yanında yaş da yanmasın” diye yazıyordu. Mesajı okuyan Gözüaçık “Kurunun yanında yaş da yanmasın diyor aynen katılıyorum” dedi.

‘BENİMLE AYNI ŞEYLERİ SÖYLÜYOR’

Sabah haberlerinde Selver Gözüaçık’ın konuşması şöyle:

"Cemile hanım demiş ki ölenlerin hepsini aynı kefeye - çok tartışıldı çünkü Twitter’da, Facebook’ta - onun için o da benimle aynı şeyi söylüyor sonuçta. Ölenleri aynı kefeye koyamazsınız demiş orada polis memuru da vardı, belediye temizlik işçisi de vardı. Oradan geçen masum insanlar da vardı… Belki işine geçmek için ordan geçen de vardı. Merak etmeyin aynen. Devlet hepsinin araştırmasını yapar. Yani kurunun yanında yaş da yanmasın diyor aynen katılıyorum."

 

  • Bu haberi paylaşın:
SAĞLIK Kategorisindeki Diğer Haberler
İşitme kaybı yaşayan kimseler, “S” ve “F” içeren sesleri daha zor anlıyor..
Bugün Gazetesi yazarı Nazlı Ilıcak, Prof. Dr. Ersin Kalaycıoğlu ve gazeteci..
RSS
© 2017 - Duruş 24 Güncel Haber
haberler kameralı su kaçak tespiti
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=